Novedad 2016 Уникатен спреј за губење
на тежината - Fito Spray
image description

Тајната на светските ѕвезди за слабеење!

 • Намалување на телесната тежина без исцрпувачки диети и силен стрес
 • Помага во отстранување на вишокот течности од организмот
 • Ги топи масните наслаги
image description
image description ГО ЗАБАВУВА ПРОЦЕСОТ НА СТАРЕЕЊЕ
Гоџи бобинки
 • Содржи богат комплекс на активни состојки (полисахариди, фитостероли, витамини и минерали)
 • кои го забрзуваат процесот на трансформација од масти во енергија,
 • го намалуваат апетитот, го штитат срцето и крвните садови и го подобруваат имунитетот
image description ГО ЗАЈАКНУВА ИМУНИТЕТОТ
Л-Карнитин
 • Намалување на вкупната телесна маса (придонесува за губењето на килограмите)
 • Го подобрува метаболизмот
 • Го подобрува варењето и го намалува гладот
image description ГО СПРЕЧУВА ТАЛОЖЕЊЕТО НА МАСТИ
Екстракт од гарцинија
 • Хидроксицитрична киселина ефикасно ја спречува трансформацијата на јаглехидратите од храната во масти,
 • и така го забрзува согорувањето масни наслаги
 • и ја намалува желбата за слатки
image description ГИ ТОПИ МАСТИТЕ
Зелено кафе
 • Единствената комбинација на моќен антиоксидант - хлорогена киселина и мала доза на кофеин ефикасно
 • ги согорува мастите,
 • го намалува апетитот и нивото на холестерол во крвта, ги отстранува токсините и вишокот течности во организмот
image description ГИ ИСФРЛА ТОКСИНИТЕ
Лимонска киселина
 • Го активира метаболизмот,
 • го подобрува варењето и
 • го забрзува исфрлањето на токсини
image description
 • Има ли штетно дејство? Спрејот за слабеење FitoSpray содржи само природни состојки, не содржи вештачки бои, синтетички мириси ниту ГМО производи. Производот е сертификуван и нема контраиндикации.
 • Начин на употреба Се прска 1-2 пати во усната шуплина. Се користи 2 пати на ден по оброк. Можно е да се појави талог на дното кој не влијае на квалитетот на производот.
 • Како да откриете фалсификат? Нашата фирма е единствениот снабдувач на спрејот за слабеење во Македонија и нарачката можете да ја направите на нашата веб страна m.mk.fitospray-pro.com
 • За колку време ќе биде испорачан производот? 1-3 дена од моментот на направената нарачка.

Видливи резултати за само еден месец по користењето на Fito Spray за губење на тежина

image description
image description
28 КГ
Фросина, 23 години
image description
image description
11 КГ
Христина, 30 години
-50% Само денес!
990 руб. ЦЕНА ДЕНЕС
1980 руб. РЕДОВНА ЦЕНА

ДО КРАЈОТ НА АКЦИЈАТА

 • 06
 • 28
 • 29
Час
Мин
Сек
Земја
Alejandro Rodriguez
+34 123456789